mladonov cerevenec 2024Milé děti, maminky a tatínkové, letošní týdenní pobyt na prosluněné louce v Mladoňově se ponese v duchu těch nejmenších obyvatel našich luk, zahrad a polí. Jak už samotný název napovídá, budeme společně poznávat svět maličkých obyvatel jedné rozkvetlé louky…

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Co se děje v trávě. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat společné aktivity a hry. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, závody brouků, safari s lupou, bublinová show, pointilismus, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým broučka nebo jiného obyvatele louky. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv a plavky, které můžete ušpinit barvou. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat přímo na louce.

Na rozkvetlé louce jste očekáváni v neděli 14. července 2024 od 16. hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v pátek 19. července po snídani.

Kde:
Ústav ekologického vzdělávání Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
14. (neděle) – 19. (pátek) července 2024

Cena:
dospělí | 4950 Kč
děti 2 – 15 let | 4050 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze, pitný režim, pojištění, program, výtvarný materiál, diplomy, ceny aj.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi na palubě pirátské lodi Bonifác se těší
Jahodníček, Termit, Beruška, Včelka, Kobylka, Páv, Pavouček, Vážka, Motýlek, Šnek, Žabka, Ježek, Myška, Králík, Krtek, Želva a další obyvatelé louky