thumb unicov velikonocni strom brezen 2024Rodiče s dětmi mohou ozdoby na Velikonoční strom města pověsit ve čtvrtek 28. března 2024 na Masarykově náměstí od 16.00 do 17.00 hodin. Chybět nebude žebřík, žebříkolezci i velikonoční vajíčka.

unicov podzimni vytvarna dilna listopad 2023Podzim už je opět tu a s ním přichází i naše tradiční výtvarná dílna zaměřená na podzimní dekorace! Tradičně nabídneme pohodovou atmosféru, chvíli oddychu při kreativním tvoření s blízkými a možnost vyrobit si podzimní dekorace domů. Přijďte si i Vy vyrobit něco pěkného z podzimních darů přírody.

thumb unicov velikonocni strom duben 2023Rodiče s dětmi mohou velikonoční ozdoby na strom pověsit v neděli 2. dubna 2023 na uničovském Masarykově náměstí od 16.00 do 18.00 hodin. Chybět nebude žebřík, žebříkolezci a velikonoční zajíci.

thumb unicov noc deskovych her duben 2023Po roce jsme tu znova! V návaznosti na předchozí úspěšné akce věnované deskovým a karetním hrám jsme pro Vás připravili další pokračování. Opět se vydáme do tajuplného prostředí Muzea vězeňství v Uničově (bývalé šatlavy).

thumb unicov noc deskovych her unor 2024Po roce jsme tu znova! V návaznosti na předchozí úspěšné akce věnované deskovým a karetním hrám jsme pro Vás připravili další pokračování. Opět se vydáme do tajuplného prostředí Muzea vězeňství v Uničově (bývalé šatlavy).