mladonov cerevenec 2023Letošní týdenní pobyt v Mladoňově pro předškolní děti nás přenese do modravých dálek moří a oceánů mezi piráty a bukanýry.

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Cesta na ostrov pokladů. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat pirátské hrátky. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, hry v přírodě, mořské dostihy, bukanýrský bál, střelba z pušky, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým piráta, bukanýra nebo starého mořského vlka. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat na palubě fregaty Bonifác pod hvězdnou oblohou a pro případ pěkného počasí plavky, které můžete ušpinit.

Na palubě vlajkové lodi Bonifác jste očekáváni v neděli 16. července 2023 od 16. hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v pátek 21. července po snídani.

Kde:
Ústav ekologického vzdělávání Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
16. (neděle) – 21. (pátek) července 2023

Cena:
dospělí | 4850 Kč
děti 2 – 15 let | 3950 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze, pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi na palubě pirátské lodi Bonifác se těší
kapitán lodi Jirka, 1. důstojník Vykouš a pirátské důstojnice Marťa, Kiki a Dita