Závazná přihláška - Gaudolino v Mladoňově 2024 aneb Co se děje v trávě

Odesláním vyplněného formuláře:

  • závazně přihlašujete sebe (případně další dospělé osoby) a vaše dítě (děti) na akci Gaudolino v Mladoňově 2024 aneb Co se děje v trávě, která se bude konat od 14. do 19. července 2024 a která je primárně programově zaměřena na děti 2+ a jejich rodiče (více se o akci můžete dozvědět v článku na webových stránkách organizátora akce).
  • jakmile vaší žádost obdržíme, zašleme vám mail s potvrzením, ve kterém budou mimo jiné uvedeny údaje pro platbu za všechny v žádosti uvedené dospělé osoby a děti. Platbu je nutné odeslat tak, aby byla na náš účet připsána nejpozději 31. března 2024. Bez připsání příslušné částky na náš účet do uvedeného data není možno považovat vaši přihlášku za platnou.

Storno poplatky:

  • jestliže se z akce odhlásíte v době kratší 14 dnů před zahájením akce, storno poplatek činí 50% z účastnického poplatku a je uplatnitelný na každou osobu, která se z akce odhlásí
  • při dřívějším odhlášení nebo při odhlášení ze závažných zdravotních důvodů a předložení lékařského potvrzení činí storno poplatek 300 Kč a je rovněž uplatnitelný na každou osobu, která se z akce odhlásí
Dospělí a děti 16 let a více

Zde zadejte základní identifikační údaje o dospělých osobách, které se akce zúčastní. Cena pro dospělé osoby je 4950 Kč.

Kontaktní informace
Chcete nám něco vzkázat?
Powered by BreezingForms