Thumbnail imageMilé děti, zveme Vás i s rodiči na naše dobrodružství v přírodě. Společně si vyzkoušíme uzlování, luštění šifer, orientaci v přírodě i vaření na ohni. S Vašimi rodiči si připomeneme, co je to "KPZ-ka", vyzkoušíme si opustit komfort našeho každodenního života a naučíme se, jak se o sebe v přírodě postarat. Akce je určena pro rodiče a děti předškolního a mladšího školního věku.

Opět budeme ubytovaní v Ostružné (Penzion Anežka), kde je pro rodiny s dětmi mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, sauna, víceúčelové hřiště, venkovní herní sestava s klouzačkami, houpačka, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové vyžití. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením, které Vám zajistí soukromí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí, a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
20. – 22. září 2019 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1400 Kč
Děti 2 - 15 let | 1100 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. V případě potíží, případně pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti