thumb mladonov cerevenec 2019Milé děti, maminky a tatínkové, po deseti příjemně strávených letech v Kunčicích měníme místo konání našeho týdenního tábora pro rodiny s dětmi. Novým místem konání týdenního pobytu bude Ekologické středisko v Mladoňově nedaleko od Uničova.

Letošní týdenní pobyt v Mladonově nás přenese pod šapitó světoznámého cirkusu. V létě nás totiž čeká veselé a hravé dobrodružné setkání se zvířátky, klauny, artisty, tanečnicemi, krotitelem, kouzelníkem a dalšími obyvateli našeho cirkusu.

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Cirkus bude!. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat cirkusové hrátky. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým klauna, šaška, krotitele, akrobatky či nějakého zvířátka. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat v divočině pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky, které můžete ušpinit.

V mladoňovském cirkuse jste očekáváni v pondělí 22. července 2019 od 16 hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v neděli 28. července po snídani.

Kde:
Ekologické centrum Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
22. (pondělí) – 28. (neděle) července 2019

Cena:
dospělí | 3700 Kč
děti 2 – 15 let | 2900 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi pod cirkusovým stanem se těší
ředitelka cirkusu Dita, klauni Jirka a Vykouš i krotitel Michal