thumb mladonov cerevenec 2020Pojďte s námi Z pohádky do pohádky. Letošní týdenní pobyt v Mladoňově si užijeme v duchu pohádek, čeká vás veselé a hravé dobrodružství.

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách se přeneseme do pohádky a zažijeme spoustu dobrodružství a her. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým pohádkové postavy. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat v divočině pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky, které můžete ušpinit.

Jste očekáváni v pondělí 20. července 2020 od 16 hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v neděli 26. července po snídani.

Kde:
Ekologické centrum Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
20. (pondělí) – 26. (neděle) července 2020

Cena:
dospělí | 3700 Kč
děti 2 – 15 let | 2900 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi se těší Dita, Jirka a Vykouš