thumb kuncice cerevenec 2017Milé princezny, rytíři a královští rodičové, letošní týdenní pobyt na královském hradě v Duhovém království bude výletem do světa pohádek, čar a kouzel, vznešených mravů a urozených dam a pánů.

I letos jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře „Duhové království“. Již tradičně vás čeká zpívání a tancování s Jaňulou. V programu nebudou chybět ani dopolední výtvarné dílny s Kačkou, jejichž náplní bývají různé výtvarné činnosti. V odpoledních a večerních hodinách vás čeká putování s Michalem, Vykoušem a Jirkou za dobrodružstvím po Duhovém království. Těšit se můžete na krále Laskavce, rytíře Gaudíka, dráčka Mráčka a další kamarády zvířátka. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, divadlo, společný výlet a další.

Pobývat budeme na hradě Profesor a královské tvrzi Sněžník, jež jsou od sebe vzdáleny jen několik metrů. Hradní kuchyně je výtečná, jídlo se podává v hradní jídelně na Profesorovi. Na nádvoří tohoto
hradu se bude odehrávat i většina našich aktivit.

Přestože náš hrad skýtá pohodlí a oplývá bohatstvím, s sebou si určitě přibalte kostým princezny, prince, rytíře či panoše, penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv, spacák a karimatku pokud chcete přenocovat pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky.

Na hradech jste očekáváni v pondělí 24. července 2017 od čtvrté hodiny odpolední. První vás čeká společná hostina podávaná v 18.00 hodin. Zpět do svých panství se rozjedeme v neděli 30. července po snídani.

Zvonec – konec
Letošní rok nás čeká společné deváté prázdninové pohádkové dobrodružství. A protože na konci každé pořádné pohádky zazvoní zvonec, aby byl konec, čeká nás letos jedno zazvonění. Tento týdenní pobyt bude posledním dobrodružstvím našeho ostříleného týmu, který dobrovolně opouští služebně nejstarší část spolku, a to Jaňula a Jirka.

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
24. (pondělí) – 30. (neděle) července 2017

Cena:
dospělí | 3650 Kč
děti 2 – 15 let | 2850 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi v Duhovém království se těší
urozené dámy Jaňula a Kačka, svobodný baron Michal, rytíř Vykouš a král Laskavec Jirka