Objednaná ubytovací kapacita určená pro akci je již plně vyčerpána, a to včetně míst pro náhradníky. Moc děkujeme za vaši přízeň!

thumb kuncice cerevenec 2018Milé děti, maminky a tatínkové, letošní týdenní pobyt v Kunčicích nás přenese do dob divokého západu. V létě nás totiž čeká dobrodružné setkání s postavami kovbojů, indiánů, desperátů, zlatokopů a lovců kožešin.

I letos jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Divoký západ. Již tradičně vás čeká zpívání a tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat dobrodružné výpravy skrze divočinu. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, společný výlet a další.

Pobývat budeme v saloonu Profesor a saloonu Sněžník, jež jsou od sebe vzdáleny jen několik metrů. Westernová kuchyně je výtečná, jídlo se podává v saloonu Profesorov.

S sebou si určitě přibalte kostým kovboje, zlatokopa, lovce kožešin či indiána. Nezapomeňte na koně, penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat v divočině pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky.

V saloonu jste očekáváni v pondělí 23. července 2018 od 16 hodin. Zpět do svých domovů se rozjedeme v neděli 30. července po snídani.

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
23. (pondělí) – 29. (neděle) července 2018

Cena:
dospělí | 3650 Kč
děti 2 – 15 let | 2850 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi na divokém západě se těší
Jaňula, Dita, Michal a Jirka