Thumbnail image Pojďte se s námi přenést do indiánské osady v Ostružné, kde se všechny malé indiánky a malí indiáni vydají na stezku plnou objevů a her. Společně si zatancujeme, zazpíváme indiánské písně, pustíme se do indiánského tvoření. A možná, když budeme správně naslouchat podzimní přírodě, objevíme tajemství starých indiánů.

Ubytování je v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením, které vám zajistí soukromí. Penzion nabízí mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, saunu, hernu pro děti, víceúčelové hřiště, průlezky, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové hry dětí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
23. – 25. září 2016 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1200 Kč
Děti 2 - 15 let | 1000 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. V případě potíží, případně pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti