thumb protivanov 2023

Kapitán Edward Teach, známější pod přezdívkou Černovous, vyraboval mnoho obchodních lodí brázdících vody Karibského moře a Atlantiku a řadu let unikal Britskému královskému námořnictvu. Nashromáždil obrovský poklad, který ukryl na neznámém místě krátce před tím, než ho nadobro opustila štěstěna a jeho dny byly skončeny jednoho mlhavého rána nedaleko Barbadosu děly britského křižníku Acheron. Poklad byl na věky ztracen.

Tedy alespoň do chvíle, než se v krčmě U Dalekohledu v Port Royal objevil tajemný muž, který tvrdil, že zná místo, kde Černovous ukryl svůj poklad. Ten večer rum tekl proudem, knajpou se nesl halas a chraplavý zpěv, vyprávěly se historky, při kterých tuhla krev v žilách. Ráno byl neznámý muž pryč, ale zůstala po něm truhla. Hospodský neváhal ani minutu, ale k jeho zklamání truhla neobsahovala ani dublony, ani cennosti, jen v kůži zabalený lodní deník korábu „Pomsta královny Anny“ a nějaký útržek mapy. Ten hospodský byl můj dědeček – a já, Francis Drake, si po letech strávených na palubách pirátských lodí zjistil, že ten deník psal kapitán Černovous. Nalezl jsem v něm šifru, o které myslím, že mě může dovézt k pokladu.

Bohužel Britské královské loďstvo vedené komodorem Robertem Maynardem je každý den silnější a řadu mých skvělých přátel i dobrých nepřátel už žerou žraloci. Hledám odvážné a schopné korzáry, bukanýry a piráty, kteří by se se mnou vydali vstříc dobrodružství a nalezení obrovského pokladu ukrytého na neznámém místě.

Těšit se můžete na spoustu her u vody, na louce a v lese, tradičních i netradičních sportovních aktivit, spaní pod širákem, táboráky, lanové aktivity, poznávání přírody, výtvarné dílny a další dobrodružství s novými i starými kamarády.

Kdy | 24. července (pondělí) – 5. srpna (sobota) 2023
Kde | Funlandia Protivanov (na mapě zde)
Kdo | 95 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 7200 Kč (zahrnuje ubytování - čtyřlůžkové chatky, stravování pětkrát denně, pitný režim po celý den, dopravu, program, úrazové pojištění, ceny)

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Funlandia Protivanov - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat - budeme postupně doplňovat:
Storno poplatky, Táborový řád a denní režim, Všeobecné informace pro rodiče
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti
Co dát dítěti s sebou
Informace o odjezdu - Uničov
Informace o odjezdu - Protivanov
Závazná přihláška

Pokud bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi na táboře již byly. Toto přednostní právo bude možno využít do 15. ledna 2023. Zbylá místa budou zaplněna dalšími zájemci dle pořadí, ve kterém se přihlásí.

Kontakty:
kapitán lodi: Michal Vočka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 736 153 843
důstojník pro Moravu: Jiří Urbášek, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 732 710 021
důstojník pro Prahu: Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693