Thumbnail imagePo půl roce jsme tu znova! V návaznosti na úspěšnou jarní Noc deskových her jsme pro Vás připravili na sobotu 30. října Odpoledne deskových her v prostorách Městské knihovny v Uničově.

Jak už sám název napovídá, jedná se o odpoledne, které bude patřit deskovým, stolním, stavebním a karetním. Představeny budou přibližně čtyři desítky her se širokým spektrem obtížnosti, určené pro různý počet hráčů a různé věkové kategorie od těch úplně nejmladších (od 3 let) až po ty nejstarší. Nově budou pro některé ‚velké' hry, které je zábavnější hrát ve větším počtu hráčů a vysvětlení pravidel zabere více času, vyhrazeny časové úseky, kdy bude možné hry hrát v případě, že se sejde dostatečný počet hráčů.

Přijďte a vydejte se s námi do guatemalských pralesů při hledaní starobylého majského sídliště Tikal, ocitněte se alespoň na chvíli ve středověkém světě hry Carcassone, jako malý hobit se zúčastněte cesty za drakem, s pošťáckou taškou na zádech nebo v pohodlném kočáře doručte psaní do různých koutů Evropy nebo si vyzkoušejte, jak zrádné a nebezpečné mohou být vodní proudy při cestě za diamanty poblíž Niagarských vodopádů. Tyto a mnohé další hry si budete moci vyzkoušet sami nebo za pomoci zkušených vedoucích z řad Občanského sdružení Gaudolino.

Kdy: 30. října 2010 od 14:00 do 21:00 hodin, dostavit se, či odejít můžete kdykoli v průběhu akce
Kde: Městská knihovna Uničov (Panská 55)
Vstupné: 10 Kč (vstupné zahrnuje čaj, kávu a sladkost)

Jestliže vás budou zajímat nějaké podrobnější informace, kontaktujte nás na mailu garanta akce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Akci finančně podpořilo město Uničov z grantového programu Podpora kulturních aktivit dětí a mládeže 2011.