Thumbnail imageOdpoledne 22. října 2011 od 14 do 20:00 bude opět patřit Vám všem, kdo si rádi hrajete, protože - jak praví staré pořekadlo : „Kdo si hraje, nezlobí". Bude pro Vás připraveno několik desítek karetních a deskových her, mezi kterými naleznete staré známé i novinky poslední doby. Přijměte proto pozvání a vydejte se s námi do světa karet, kostek a herních kamenů, kde se budete moci bez bázně a hany postavit jak soupeřům, tak hře samotné.

Čeká na Vás cesta za drakem ve hře Hobit, cesta českou krajinou na povoze taženém koňmi v období husitství ve hře Šestiměstí. Se hrou Tikal se vydáte do nitra guatemalských pralesů za poklady říše Aztéků, ve hře Fantastát budete moci popustit uzdu své fantazie až na samý kraj, ve hře Yspahan se vydáte napříč nekonečnou pouští na hrbu velblouda, ve hře Alhambra se stanete budovatelem zahrad okolo sultánova paláce nebo postavíte vesmírnou loď a vyrazíte napříč vesmírem ve hře Galaxy trucker.

Kromě těchto „velkých her" budou pro Vás připraveny hry pro nejmenší, tedy pro věkovou skupinu 2-6 let jako např. Indiáni na lovu, Plác, Žabí závod, Hlemýždím tempem, Včelka a med, Červená karkulka a mnohé další. A také budete moci vyzkoušet řadu karetních her, např. 6 bere, Blafuj, Bobří banda, Cink, Fazole, Hick hack, Chramst, Jungle jam, Jungle Speed, Kai Piranja, Myši v čokoládě, Piráti, Sabotér, Střelené kachny, Švabí salát a mnohé další.

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na Vás!