thumb_kuncice_cervenec_2016Milé děti, maminky a tatínkové, letošní týdenní pobyt v Kunčicích se ponese v duchu nekonečných modravých dálek všech moří a oceánů. V létě nás totiž čeká velké námořní dobrodružství na slavném parníku Croissant.

Stejně jako v předchozích letech jsou pro všechny z vás připraveny různorodé aktivity, v nichž děti i dospělí mohou nalézt svoji oblíbenou činnost – vše bude opět tematicky sladěno s celopobytovým tématem „Velké námořní dobrodružství“. Již tradičně vás čeká zpívání a tancování s Jaňulou. V programu nebudou chybět ani dopolední výtvarné dílny s Kačkou.

V odpoledních a večerních hodinách vás čeká putování po širých mořských pláních za různými úkoly a dobrodružstvím. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, jarmark, kuličkiáda, společný výlet a jiné.

Stejně jako vloni máme pro vás, resp. starší děti připraven alternativní program pro děti 6+. Rozšířený program se týká poobědového a večerního času a těšit se můžete na přespání pod hvězdnou oblohou, pirátské dobrodružství a řadu dalších aktivit s Vykoušem.

Pobývat budeme v útulných kajutách parníku Croissant, a to na horní palubě U Profesora a na dolní palubě na Sněžníku. Obě dvě paluby spojuje pouze kousek provazového žebříku.

Lodní strava je velmi chutná a bohatá na vitamíny neprospívající kurdějím. Podává se v jídelně na horní palubě. Na zadní části paluby se bude odehrávat i většina našich aktivit. Obě paluby jsou velmi pohodlné a dobře vybavené. Na palubě nechybí velká klubovna s dětským koutkem, venkovní posezení na kryté terase, venkovní bazén aj. Na okolních ostrůvkách i atolech najdete rovné travnaté plochy, dřevěné prolézačky, houpačky, velkou trampolínu, pískoviště, hromadu dřeva a ohniště. 

Pro děti je připravena řada sportovních rekvizit i vybavení pro herní činnosti.

Nezapomeňte dát dětem kostým námořníka (pruhované triko, čepici/šátek, kalhoty/kraťasy). Námořnický límec děti dostanou od naší posádky.

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
25. (pondělí) – 31. (neděle) července 2016

Cena:
dospělí | 3600 Kč
děti 2 – 15 let | 2800 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na vás,

posádka parníku Croissant ve složení: kormidelnice Jaňula, navigátorka Kačka, 2. důstojník Vykouš, 1. důstojíník Michal a kapitán lodi Jirka