Thumbnail image

Veškerá ubytovací kapacita je již obsazena, další přihlášené můžeme zařadit do našeho seznamu pouze jako náhradníky.

Malý skřítek Ostružník Vás zve do krásných podzimem vybarvených Jeseníků. Bude nás provázet celým pobytem a seznámí nás se životem v lese. S kamarády zvířátky si zahrajeme různé hry. Naučíme se lesní zaříkání, písničky a třeba i dávný tanec skřítků. Možná nám Ostružník ukáže i svoji tajnou skrýš s pokladem.

Ubytování je v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením, které vám zajistí soukromí. Penzion nabízí mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, saunu, hernu pro děti, víceúčelové hřiště, průlezky, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové hry dětí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
18. – 20. září 2015 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1200 Kč
Děti 2 - 15 let | 1000 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti