thumb_ostruzna_cervenec_2015Mrňouskové nás volají na pomoc. Napadli je zákeřní žlutí mravenci, kteří chtějí ovládnout svět hmyzu. Díky zázračným pilulkám šíleného vědce Vykouše se dokážeme na týden zmenšit a pomůžeme berušce, hodným mravencům, včelkám, mouchám a dalším.

Akce je určená pro děti ve věku 0+ až 7 let a jejich rodiče či prarodiče. V tématicky laděném programu bude zahrnuto zpívání, tancování a jiné hýbání, výtvarné tvoření, hry a řádění v říši hmyzu. Mraveniště 'Penzion Anežka' nám poskytne vhodné ubytování a správné a hlavně výborné stravování s pitným režimem. Dále nám nabízí i možnost odpočinku v krytém bazénu s vířivkou nebo na průlezkách a na pískovišti. Blízké vlakové nádraží nás lehce dopraví na další zajímavá místa Jeseníků.

Kde | Penzion Anežka v Ostružné (www.penzionanezka.cz)

Kdy | 5. – 10. 7. 2015 (pobyt začínáme v neděli večeří a končíme pátečním obědem)

Cena
dospělí | 3100 Kč
děti 2 – 15 let | 2600 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál, ceny a odměny. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti