thumb_bartosovice_duben_2014Okouzlující princezna Arabela z Říše pohádek se v Říši lidí zamilovala do Petra Majera, ale aby se mohli znovu setkat, potřebuje Arabela nalézt ztracený kouzelný prsten... Kdo se k hledání kouzelného prstenu přidá, bude náležitě odměněn nezapomenutelnými příhodami, nikdo neodejde s prázdnou!

Při hledání kouzelného prstenu nás čekají hry a hrátky v Říši lidí i v Říši pohádek, výtvarné tvoření s vlastní fantazií, veselé zpívání o princeznách a jiných kouzelných stvořeních, společné řádění anebo třeba rodinný výlet podle vlastní chuti...

Na cesty z Říše lidí do Říše pohádek a zpět se ubytujeme v prostorách hotelu Zemská brána, který je umístěný v malebné přírodě Orlických hor. V areálu hotelu se nachází sportoviště vhodná na tenis, volejbal, nohejbal, fotbálek, i dětmi oblíbená venkovní trampolína. K regeneraci je možno využít hotelovou saunu (za poplatek 60 Kč/30 minut). Kuchyně slibuje kvalitní domácí stravu včetně pitného režimu. Okolní příroda a zajímavá místa nabízí velkou inspiraci na vyžití různého druhu (např. sdružení Neratov v Bartošovicích umožňuje v chráněných dílnách vytvořit si vlastní výrobek v keramické a tkalcovské dílně; přírodní útvar Zemská brána zase láká k procházkám atp.).

Kde | Hotel Zemská brána, Bartošovice v Orlických horách (www.zemskabrana.cz)
Kdy | 25. – 27. 4. 2014 (pobyt začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem)
Cena
dospělí | 1.150 Kč
děti 2 – 15 let | 950 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál, ceny a odměny. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti