thumb_kuncice_cervenec_2014Milé malé kosmonautky, kosmonauté, maminky a tatínkové, letošní týdenní pobyt v Kunčicích se ponese v duchu vesmírného cestování, objevování nových planet a setkávání s mimozemskými civilizacemi.

Stejně jako v předchozích letech jsou pro všechny z vás připraveny různorodé aktivity, v nichž děti i dospělí mohou nalézt svoji oblíbenou činnost - vše bude opět tematicky sladěno s celopobytovým tématem Vesmírné dobrodružství. Již tradičně vás čeká zpívání a tancování ve dvou blocích (děti 1 – roky a 4 – 7 let). V programu nebudou chybět ani dopolední výtvarné dílny, jejichž náplní bývají různé výtvarné činnosti. V odpoledních hodinách vás čeká putování vesmírem s řadou dobrodružství, stavba rakety, setkání s mimozemskými civilizacemi, plnění různých úkolů na rozličném stupni náročnosti a mnoho dalších zajímavých aktivit. Na své si určitě přijdou i děti starší 7 let a dospěláci.

Pobývat budeme na kosmodromu Profesor a výcvikovém středisku Sněžník, jež jsou od sebe vzdáleny jen několik metrů.

Vesmírná strava bývá velmi chutná a podávat se bude přímo v jídelně na Profesorovi. Na startovních rampách tohoto vesmírného střediska se bude odehrávat i většina našich aktivit. Obě střediska jsou velmi pohodlná a dobře vybavená vevnitř i v okolí, nechybí zde rovné travnaté plochy, dřevěné prolézačky, houpačky, velká trampolína, pískoviště, venkovní posezení na kryté terase, ohniště, venkovní bazén; velká klubovna s dětským koutkem, kulečníkem aj.

Pro děti je připravena řada sportovních rekvizit i vybavení pro herní činnosti.

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
28. července – 3. srpna 2014

Cena:
dospělí | 3450 Kč
děti 2 – 15 let | 2650 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Odstartujte s Gaudolinem, těšíme se na vás!
Kapitán Jirka, 1. důstojník Michal, palubní lékař Sáďa a ufonky Jaňula, Dita a Kačka

Akci finančně podpořil Nadační fond Větrník Olomouc z dotačního programu Podpora sociálních, zdravotních a humanitárních aktivit, projektů a programů.