thumb_ostruzna_cervenec_2014 Vydejte se spolu s námi a s Malým princem i jeho věrným kamarádem Lišákem prozkoumat vzdálené planety, hvězdy a komety. Vesmír ohrožuje zlo a pomalu se blíží i k naší planetě Zemi. Pomozme Malému princi zničit toto zlo. Objevme spolu krásy, zvláštnosti a zvyky na planetách a hvězdách, o kterých se v knížkách nedočteme.

Akce je určená pro děti ve věku 0+ až 7 let a jejich rodiče či prarodiče. V tématicky laděném programu bude zahrnuto zpívání, tancování a jiné hýbání, výtvarné tvoření, hry a řádění po celém Vesmíru. Vesmírná stanice 'Penzion Anežka' nám poskytne vhodné ubytování a správné a hlavně výborné stravování s pitným režimem. Dále nám nabízí i možnost odpočinku v krytém bazénu s vířivkou nebo na průlezkách a na pískovišti. Blízké vlakové nádraží nás lehce dopraví na další zajímavá místa Jeseníků.

Kde | Penzion Anežka v Ostružné (www.penzionanezka.cz)

Kdy | 7. 7. – 12. 7. 2014 (pobyt začínáme v pondělí večeří a končíme sobotním obědem)

Cena
dospělí | 3000 Kč
děti 2 – 15 let | 2500 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál, ceny a odměny. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti