Thumbnail imagePřipravujeme pro rodiče a jejich děti předškolního a batolícího věku jarní víkend v našem oblíbeném areálu v Podhradí. Celým pobytem Vás bude provázet Gaudík, který se probudil ze zimního spánku a už se těší na jeho první jarní akci. Budete s ním zpívat, malovat, tancovat a odpoledne určitě závodit či hledat poklad na tajemném hradu. Nudit se s ním určitě nebude, protože přes zimu nabral hodně síly a nápadů.

Doporučujeme vzít dětem odrážela, je tam prostor na ježdění. V areálu je též krytý bazén, jenž se vyhřívá pomocí sluníčka, momentálně však nevím, kolik má stupňů. Plavky též doporučujeme.

Akce je mimojiné zamýšlena jako příležitost poznat svou ratolest při činnosti jí nejbližší – hře a také poznat, jak se dítě projevuje ve skupině věkově stejně starých vrstevníků. Ale také jako příležitost setkat se s rodiči ostatních dětí a sdílet s nimi dobré a špatné zkušenosti získané při výchově dítěte.

Chceš se bavit, chceš se smát,
se svými dětmi si pojeď hrát.
Gaudolino pořádá
v Podhradí tradadá
víkend plný her,
tak neváhej a jeď.

Kde: Areál Učebního střediska Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Podhradí u Ledče nad Sázavou
Poloha areálu na mapě
Informace o středisku na stránkách provozovatele areálu – DDM Praha
Prezentace areálu na internetu

Kdy? 23. – 25. 4. 2010 (pobyt začínáme v pátek večeří v 18:00 hodin a končíme nedělním obědem)

Cena? V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, výtvarný materiál. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.
- dospělí – 900 Kč
- děti 2 – 15 let – 700 Kč
- děti do 1 roku bez nároku na stravu zdarma

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti