Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_ostruzna_cervenec_2013 Připravili jsme pro vás další z akcí určených pro děti ve věku 0+ až 7 let a jejich rodiče. Je situována do horského protředí, jelikož budeme ubytováni a stravu nám budou připravovat v Penzionu Anežka v Ostružné. Akce se ukuteční od neděle 14. července do pátku 19. července a můžete od ní očekávat různorodou směsici aktivit pro děti předškolního věku s předpokládanou účasti rodičů (tedy spíše maminek a babiček - viz níže) - pohybové aktivity s hudbou, zpívání, výtvarné aktivity, menší i větší hry jak v místnosti, tak v louce či v lese (dle počasí). Tematicky bude pro děti 6 společných dnů koncipováno jako získávání čarodějnických znalostí a dovedností. Novinkou na akci tohoto typu je odpolední cvičení (EMP) a aerobic pro maminky, popř. i jiné zájemkyně. Cvičení bude probíhat v nedaleké tělocvičně (5 minut od penzionu) a v době cvičení bude zajištěna péče o vaše děti.

Penzion Anežka je v naší nabídce třetím rokem a množství akcí, které do něj situujeme, narůstá. Opravdu se nám v něm líbí, a to hned z několika důvodů:
- skvělý přístup majitelů a provozovatelů v jedné osobě - zde opravdu nabývá spojení 'rodinný penzion' toho pravého významu
- umístění penzionu ve vesnici Ostružná a v blízkosti stejně pojmenované železniční stanice nám dává možnost naplánovat výlety po hřebeni Hrubého Jeseníku, které díky lanovce v nedaleké Ramzové zvládnou i vaše ratolesti
- bohaté snídaně a chutná domácí jídla na obědy a večeře
- malý vnitřní bazének, který je ale více než dostačující pro děti 0+ až 7 let
- přilehlé venkovní prostory vhodné pro naše venkovní aktivity
- nedaleká tělocvična v nově vybudovaném rekreačním areálu Skiland

Maminkám a případně i babičkám nabízíme odpolední cvičení (EMP) a aerobic. Cvičení bude probíhat v nedaleké tělocvičně (5 minut od penzionu) a v době cvičení bude zajištěna péče o vaše děti, cvičení není součástí ceny, zájemkyně zaplatí na místě hotově 500 Kč (4 hodiny cvičení).

Kde | Penzion Anežka v Ostružné (www.penzionanezka.cz)

Kdy | 14. 7. – 19. 7. 2013 (pobyt začínáme v neděli večeří a končíme pátečním obědem)

Cena
dospělí | 2950 Kč
děti 2 – 15 let | 2450 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál, ceny a odměny. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami. V ceně není zahrnuto nepovinné odpolední cvičení.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti