Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_podhradi_duben_2013 Po roční odmlce, kdy jsme zavítali do Nové Vsi nad Nisou (Penzion Maják), chceme opět pozvat děti ve věku 0+ až 7 let a jejich rodiče do oblíbeného areálu Podhradí u Ledče nad Sázavou. Akce se ukuteční poslední dubnový víkend a můžete od ní očekávat různorodou směsici aktivit pro děti předškolního věku s předpokládanou účasti rodičů - pohybové aktivity s hudbou, zpívání, výtvarné aktivity, menší i větší hry jak v místnosti, tak v louce či v lese (dle počasí). Tematicky bude víkend koncipován jako setkání s postavičkami z vybraných, dětmi oblíbených pohádek.

Veškeré aktivity budou probíhat v osvědčeném, pro děti uzpůsobeném a romantickou krajinou (řeka Sázava, lesy, zřívenina hradu, ale třeba i železnice, po které jezdí známý Posázavský Pacifik) obklopeném areálu Podhradí. Ubytování je zde řešeno formou sedmi třípokojových chatiček, před kterými se rozkládá rozlehlá travnatá plocha, která se nabízí pro mnohé jak organizované, tak neorganizované hrátky. V budově nacházející se v příjezdové části je podávana strava a její součástí jsou 2 větší místnosti, které využíváme pro aktivity, u kterých se potkáme všichni dohromady.

Kde | Areál Učebního střediska Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Podhradí u Ledče nad Sázavou
Poloha areálu na mapě
Informace o středisku na stránkách provozovatele areálu – DDM Praha
Prezentace areálu na internetu

Kdy | 26. 4. – 28. 4. 2013 (pobyt začínáme v pátek večeří v 18:00 hodin a končíme nedělním obědem)

Cena
dospělí | 1050 Kč
děti 2 – 15 let | 850 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál, ceny a odměny. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti