Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_kuncice_2013

Milé malé čarodějky, čarodějové, čarodějné maminky a tatínkové, letošní týdenní pobyt na kouzelnické baště v Kunčicích se ponese v duchu kouzel, zaříkávadel, čarodějných stvoření a magických rekvizit.

Stejně jako v předchozích letech jsou pro všechny z vás připraveny různorodé aktivity, v nichž děti i dospělí mohou nalézt svoji oblíbenou činnost - vše bude opět tematicky sladěno s celopobytovým tématem Čarodějná škola na Starém hradě. Již tradičně vás čeká zpívání a tancování s čarodějkou Čarolínou, ošizeny nebudou ani nejmenší děti (0-2 roky), které se mohou vydovádět při říkankách a zpívání pro „mrňata". V programu nebudou chybět ani dopolední výtvarné dílny s kouzelnicemi Bafalkou a Bludinkou, jejichž náplní bývají různé výtvarné činnosti. V odpoledních hodinách vás čeká kouzelnické učení a čarodějné putování za různými úkoly na rozličném stupni náročnosti. Opakovaně budou do programu zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, kouzelnické divadlo, výlet mimo kouzelnickou tvrz a jiné.

Pobývat budeme na Starém hradě Profesor a kouzelnické tvrzi Sněžník, jež jsou od sebe vzdáleny jen několik metrů.

Čarodějnické pokrmy i lektvary bývají velmi chutné, podávají se v jídelně na Profesorovi. Na nádvoří tohoto čarodějného střediska se bude odehrávat i většina našich aktivit. Oba dva hrady jsou velmi pohodlné a dobře vybavené vevnitř i v okolí, nechybí zde rovné travnaté plochy, dřevěné prolézačky, houpačky, velká trampolína, pískoviště, venkovní posezení na kryté terase, ohniště, venkovní bazén; velká klubovna s dětským koutkem, kulečníkem aj.

Pro děti je připravena řada sportovních rekvizit i vybavení pro herní činnosti.

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
29. července – 4. srpna 2013

Cena:
dospělí | 3450 Kč
děti 2 – 15 let | 2650 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na vás,
Ředitel školy Drápula a školník Stráša,
čarodějové Metloděj a Brumbál
a kouzelnice Čarolína, Bludinka a Bafalka

Akci finančně podpořily město Uničov Místní sdružení ODS Uničov a z dotačního programu Podpora sociálních, zdravotních a humanitárních aktivit, projektů a programů Nadační fond Větrník Olomouc.