Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_ostruzna_2012

Malý skřítek Ostružník Vás zve do krásných podzimem vybarvených Jeseníků. Bude nás provázet celým pobytem a seznámí nás se životem v lese. S kamarády zvířátky si zahrajeme různé hry. Naučíme se lesní zaříkání, písničky a třeba i dávný tanec skřítků. Možná nám Ostružník ukáže i svoji tajnou skrýš s pokladem.

Ubytování je zajištěno v příjemných, nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, které jsou zárukou soukromí. Penzion nabízí mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, saunu, hernu pro děti, průlezky, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové hry dětí.

Program akce je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Pro rodiče je možná rezervace bowlingu v nedalekém (5 minut pěší chůze) hotelu Skiland.

Kde:
Penzion Anežka

Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
21. – 23. září 2012 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1200 Kč
Děti od 3 let | 950Kč
Děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti