Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_nova_ves_nad_nisou_2012Zveme Vás na víkendový pobyt pro rodiče a děti s programem určeným pro děti ve věku 0+ až 7 let, který pro Vás letos připravujeme v květnu v pensionu Maják v Jizerských horách. Po delší době jsme změnili místo a věříme, že se Vám tam bude líbit.

Pension je umístěn v krásném prostředí, lákáme Vás na výbornou domácí kuchyni, vstřícné majitele a hlavně prima společnost lidí.

Zajímá Vás a vaše děti, co se děje v trávě? Tímto tématem bude provázen celý pobyt, na který jste srdečně zvání. Budeme společně hledat nejlepšího zpívajícího cvrčka, postavíme broučkům domeček, zazpíváme a zatančíme si s Jaňulou, něco pěkného vyrobíte s Katkou a akční hru prožijete s Jirkou a Sáďou. Věříme, že i stihnete navštívit rozhledny v okolí, kterými jsou Jizerské hory vyhlášené.

Kde: pension Maják v horské vesničce Nová Ves nad Nisou v Jizerských horách
Pension Maják

Kdy? 11. – 13. květen 2012 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena?
dospělí | 1300 Kč
děti 7 – 15 let | 1100 Kč
děti 3 – 6 let | 850 Kč
děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, výtvarný a sportovní materiál, odměny pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email janula@gaudolino.

Pozvánka v plné velikosti