Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_kuncice_2012Na vědomost se dává, že rytíř Gaudík na přání svého krále svolává všechny princezny a rytíře z ostatních království, aby společně zachránili královského dráčka Mráčka...

Do prázdnin je ještě fůra času, ale my bychom vás už teď rádi pozvali na týdenní pobyt pro rodiče a předškolní děti v našich oblíbených Kunčicích.

Týdenní pobyt v Kunčicích je určen pro děti a jejich rodiče, prarodiče nebo tetičky a strejčky s programem cíleně uzpůsobeným pro malé princezny a rytíře ve věku 1–7 let. Pro vaše děti i pro vás máme připraveno denní zpívání s kytarou, společné cvičení a tančení, tvůrčí výtvarné a řemeslné dílny, hry v4 přírodě i na hřišti, loutkové divadlo, střelbu z kuší, vyjížďku na koních a mnoho dalších aktivit. Chybět nebude ani celotýdenní hra (nejen) pro rytíře a princezny. Realizační tým ve složení Jana Sadilová, Kateřina a Jiří Urbáškovi, Michal Vočka a Dita Kaňáková už pilně připravují scénář k celopobytové hře Trable dráčka Mráčka. Hlavní postavou bude opět náš Gaudík, jeho kamarád dráček Mráček, král Laskavec – a samozřejmě také vaše děti v rolích rytířů a princezen.

Akce se bude odehrávat v areálu u Chaty U Profesora a Horské chaty Sněžník, s nímž máme osobní, velmi milou zkušenost. Okolí obou budov nabízí rovné travnaté plochy, venkovní bazén, dřevěné prolézačky, houpačky, pískoviště, velkou trampolínu, venkovní posezení na kryté terase, ohniště, velká klubovnu s dětským koutkem, kulečníkem a šipkami. Obě chaty jsou situovány v turisticky velmi zajímavé oblasti podhůří Rychlebských hor, které nabízejí řadu atraktivních turistických a cykloturistických cílů a destinací.

Chcete se bavit? Chcete se smát? S dráčkem Mráčkem pojďte si hrát!

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
30. července – 5. srpna 2012

Cena:
dospělí | 3300 Kč
děti 2 – 15 let | 2300 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy, ceny & malé překvapení

Pozvánka v plné velikosti

Za Občanské sdružení Gaudolino se na Vás těší Jaňula, Kačka, Dita, Michal a Jirka

Akci finančně podpořilo město Uničov, místní sdružení ODS Uničov a z programu "Podpora sociálních, zdravotních a humanitárních aktivit, projektů a programů" Nadační fond Větrník Olomouc.