Thumbnail image Po loňské úspěšné premiéře akce pro rodiče a předškolní děti v Kunčicích bychom rádi pozvali všechny zájemce o tento typ akce do stejného místa i v roce letošním. Vzhledem k předpokládanému vyššímu počtu účastníků nebudeme ubytováni jen na pro vás již známé Chatě U profesora, ale i na chatě s 'Profesorem' těsně sousedící – Horské chatě Sněžník.

Program této akce je primárně zaměřen na děti ve věku 0+ až 7 let. V rámci programu se namátkou setkají se zpěvem, pohybovými aktivitami, malováním, dalšími výtvarnými činnostmi, hrami v přírodě, maškarním pirátským rejem. Všechny tyto aktivity se budeme snažit podávat formou přiměřenou věku a schopnostem převládající skupiny dětí, které na akci dorazí.

"Hledám ostrov pokladů už dva tisíce let. Věřím, že jednou naleznu úplně jiný svět. Hledám ostrov pokladů s partičkou pirátů. Snad se jednou dočkáme truhlice dukátů."

Dle našich nejlepších tradic i tato akce bude protknuta určitou tématikou, která by děti zábavnou formou seznámila s určitým dějinným, kulturním či sociálním fenoménem a jeho základními znaky. Realizační tým ve složení Jana Sadilová, Kateřina a Jiří Urbáškovi, Michal Vočka a Dita Kaňáková pro tento případ připravují scénář k celopobytové hře Ostrov pokladů, která je zaměřená na piráty a ve které bude v hlavní roli vystupovat pirát Gaudík – a samozřejmě také vaše děti.

Nicméně zkrátka nepřijde ani doprovod dětí, kterým mohou být rodiče, prarodiče, tety a strejdové – zkrátka všichni ti, se kterými bude vaše dítě ochotno po jeden týden sdílet společné zážitky i pokoj. I jim je v našem programu vyhrazeno místo, přičemž účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Akce je mimojiné zamýšlena jako příležitost poznat svou ratolest při činnosti jí nejbližší – hře a také poznat, jak se dítě projevuje ve skupině věkově stejně starých vrstevníků. Ale také jako přiležitost setkat se s rodiči ostatních dětí a sdílet s nimi dobré a špatné zkušenosti získané při výchově dítěte.

Akce se bude odehrávat v areálu u Chaty U profesora a Horské chaty Sněžník, s nímž máme osobní, velmi milou zkušenost. Zamlouval se nám jak přístup provozavatelů, rodinná atmosféra, venkovní hřiště pro děti a bazén, tak i nabízená strava. V neposlední řadě, chata je situována v turiticky velmi zajímavé, přitom nepříliš využívané oblasti podhůří Rychlebských hor, nabízející pro Ty z vás, kteří máte v oblibě procházky či jízdu na kole letní krajinou horského rázu, několik velmi atraktivních výletů či procházek.

A proto chceš se bavit, chceš se smát? S Gaudolinem do Kunčic si pojeď hrát.

Kde? Chata U profesora a Horská chata Sněžník v Kunčicích u Starého Města pod Sněžníkem
Kdy? 2. – 8. srpen 2010
Cena? V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program (každý dětský účastník obdrží pirátskou šavli), výtvarný materiál.
- dospělí – 3 300 Kč
- děti 3 – 15 let – 2 300 Kč
- děti do 3 let bez nároku na stravu zdarma

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Za Občanské sdružení Gaudolino se na Vás těší,