thumb_ostruzna_2011„Haló, haló, na vědomost se dává, že hledáme odvážné princezny a statečné rytíře, kteří nám na cestě za pokladem pomohou splnit náročné úkoly a přemoci třeba i draka."

I v tomto roce navazujeme na oblíbené akce pro rodiče a jejich děti a připravujeme pro vás podzimní víkendový pobyt s programem určeným pro věkovou skupinu dětí 1 – 7 let.

Tentokrát nás putování za bájným pokladem zanese do pohádkové Ostružné, kde strávíme víkend plný her, zábavy, výtvarných a hudebních činností, relaxace a tajemného objevování v příjemném rodinném penzioně Anežka. Ubytování je v příjemných nově rekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, které vám zajistí soukromí. Penzion nabízí mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, saunu, hernu pro děti, průlezky, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové hry dětí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Pro rodiče je možnost rezervace bowlingu či zajištění lekce Zumby.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
28. – 30. října 2011 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1200 Kč
Děti od 3 let | 950Kč
Děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na příjemný pohádkový víkend s vámi se těší realizátoři akce Dita Kaňáková, Petra Chovanová a další.