Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

thumb_kuncice_2011

Do prázdnin je ještě fůra času, ale my bychom vás už teď rádi pozvali na týdenní pobyt pro rodiče a předškolní děti v našich oblíbených Kunčicích.

Program této akce je primárně zaměřen na děti ve věku 1 až 7 let. V rámci programu se setkáte s pohybovými aktivitami, se zpěvem, s malováním a dalšími výtvarnými činnostmi, dále facepaitingem, hrami v přírodě, maškarním rejem, loutkovým divadlem, střelbou z luků a mnoha dalšími aktivitami. Všechny tyto aktivity jsou samozřejmě přiměřeně přizpůsobeny věku a schopnostem převládající skupiny dětí, které na akci dorazí.

Každá taková naše akce je protknuta určitou tématikou, která by děti zábavnou formou seznámila s určitým dějinným, kulturním či sociálním fenoménem a jeho základními znaky. Nejinak tomu bude i letos. Realizační tým ve složení Jana Sadilová, Kateřina a Jiří Urbáškovi, Michal Vočka a Jitka Nečková už pilně připravují scénář k celopobytové hře Indiánské léto. Jak sám název napovídá, hra bude zaměřená na prérijní obyvatele a indiánskou tematiku. Hlavní postavou bude opět náš Gaudík, jeho indiánský kamarád Netrefil – a samozřejmě také vaše děti.

Nicméně zkrátka nepřijde ani doprovod dětí, kterým mohou být rodiče, prarodiče, tety a strejdové – zkrátka všichni ti, se kterými bude vaše dítě ochotno po jeden týden sdílet společné zážitky i pokoj. I jim je v našem programu vyhrazeno místo, přičemž účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Akce se bude odehrávat v areálu u Chaty U Profesora a Horské chaty Sněžník, s nímž máme osobní, velmi milou zkušenost. Zamlouvá se nám jak přístup provozovatelů, tak i rodinná atmosféra obou zařízení. Okolí obou budov nabízí rovné travnaté plochy, venkovní bazén, dřevěné prolézačky, houpačky, pískoviště, velkou trampolínu, venkovní posezení na kryté terase, ohniště, velká klubovnu s dětským koutkem, kulečníkem a šipkami. Obě chaty jsou situovány v turisticky velmi zajímavé oblasti podhůří Rychlebských hor, které nabízejí řadu atraktivních turistických a cykloturistických cílů a destinací.

A proto: Chceš se bavit? Chceš se smát? S indiány pojď si hrát!

Kde:
Chata U Profesora | 50°11'7.57"N; 16°56'33.19"E
Horská chata Sněžník | 50°11'8.79"N; 16°56'32.69"E
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem (30 km ze Šumperka)

Kdy:
1. – 7. srpen 2011

Cena:
dospělí | 3300 Kč
děti 2 – 15 let | 2300 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy, ceny & malé překvapení

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

HAWK, domluvili jsme

Za Občanské sdružení Gaudolino se na Vás těší Jaňula, Kačka, Jitka, Michal a Jirka

Akci finančně podpořilo město Uničov a z programu "Podpora sociálních, zdravotních a humanitárních aktivit, projektů a programů" Nadační fond Větrník Olomouc.