thumb_podhradi_duben_2011Před dvěma roky vám poprvé Občanské Gaudolino nabídlo akci, která je programově zaměřena na děti 0+ až 7 let a jejich aktivní rodiče. Dle ohlasu je tento typ akcí velmi oblíbený, a to nejen mezi vámi, nýbrž i samotnými organizátory.

Na započatou tradici bychom rádi navázali rádi i v letoším roce a pozvali případné zájemce na víkend na přelomu dubna a května do osvědčeného, pro děti uzpůsobeného a romantickou krajinou (řeka Sázava, lesy, zřívenina hradu, ale třeba i železnice, po které jezdí známý Posázavský Pacifik) obklopeného areálu v Podhradí.

Většina připravovaných programových aktivit (písničky, tancování, malování, hry venku, výprava do blízkého okolí) bude určena dětem, nicméně vzhledem k věku dětí a povaze aktivit je žádoucí, aby děti byly vždy doprovázeny alespoň jedním ze svých rodičů.

Hledám ostrov pokladů už dva tisíce let.
Věřím, že jednou naleznu úplně jiný svět.
Hledám ostrov pokladů s partičkou pirátů.
Snad se jednou dočkáme truhlice dukátů.

Celý pobyt bude stylizován do prostředí pirátů. Vaše děti (ale předpokládáme, že i dospělí si rádi hrají) se tak například (znovu) setkají s pirátskými kapitány, společně zanotují pirátskou hymnu a vyzkouší si další, pro piráty typické aktivity.

Akce je mimojiné zamýšlena i jako příležitost poznat svou ratolest při činnosti jí nejbližší – hře a také poznat, jak se dítě projevuje ve skupině věkově stejně starých vrstevníků. Ale také jako příležitost pro rodiče setkat se s rodiči ostatních dětí a sdílet s nimi dobré a špatné zkušenosti získané při výchově dítěte.

Kde: Areál Učebního střediska Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Podhradí u Ledče nad Sázavou
Poloha areálu na mapě
Informace o středisku na stránkách provozovatele areálu – DDM Praha
Prezentace areálu na internetu

Kdy? 29. 4. – 1. 5. 2011 (pobyt začínáme v pátek večeří v 18:00 hodin a končíme nedělním obědem)

Cena? V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, programový materiál. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.
- dospělí – 950 Kč
- děti 2 – 15 let – 750 Kč
- děti do 1 roku bez nároku na stravu zdarma

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti