Thumbnail image Víkendová pobytová akce určená zejména dětem z Mateřské školy Šeberov a Hrnčíře, jejich rodičům, sourozencům, ale např. i prarodičům dětí. Uskuteční se na atraktivním místě v Krkonoších – v Jánských Lázních ve středisku Duncan patřícímu Domu dětí a mládeže Hl. m. Prahy.

Připravujeme pro vás víkend plný her, zábavy a poznání. Děti se v průběhu dvou dnů setkají s rozličnými aktivitami, nejvíce času bude vyhrazeno tancování, zpívání, malování a hrám a činnostem venku. Rodiče budou mít možnost pozorovat a poznat své děti, jak se projevují při interakci s ostatními. Věříme, že akce bude pro rodiče také příležitostí seznámit se a navázat kontakt s dalšími maminkami a tatínky, se kterými se budou potkávat díky svým dětem v příštích letech.

S pořádáním těchto pobytů má naše občanské sdružení již bohaté zkušenosti. A troufneme si říci, že jsou mezi těmi, kteří je absolovovali, velmi oblíbené. Potěšilo nás proto, když se na nás obrátila i ředitelka mateřské školy v Šeberově a Hrnčířích. Děti a někteří dospělí již mohli naši práci vidět při pořádání dětského dne s názvem Sněhurka a sedm trpaslíků.

Kdy? 17. – 19. 9. 2010 (pobyt začínáme v pátek večeří v 19 hodin a končíme nedělním obědem)

Kde: Ubytovací středisko Domu dětí a mládeže Hl. m. Prahy (Duncan, Lesní ulice 210, Janské Lázně)
Prezentace střediska na stránkách Domu dětí a mládeže Hl. m. Prahy

Cena? V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, výtvarný materiál. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.
- dospělí – 950 Kč
- děti 2 – 15 let – 700 Kč
- děti do 2 let bez nároku na stravu zdarma

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře.

Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Za Občanské sdružení Gaudolino se na Vás těší,