thumb mladonov cerevenec 2022Letošní týdenní pobyt v Mladoňově pro předškolní děti nás přenese na Divoký západ a nekonečné pláně plné indiánů a bizonů.

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Indiánské léto. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat westernové hrátky. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým indiána, kovboje nebo bizona. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat v prérii pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky, které můžete ušpinit.

V indiánské vesnici jste očekáváni v neděli 17. července 2022 od 16. hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v pátek 22. července po snídani.

Kde:
Ekologické centrum Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
17. (neděle) – 22. (pátek) července 2022

Cena:
dospělí | 4000 Kč
děti 2 – 15 let | 3000 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze, pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi na divokém západě se těší
náčelník Vykouš, indiánky Dita, Marťa a Kiki a šerif Jirka