thumb mladonov cerevenec 2021Letošní týdenní pobyt v Mladoňově pro předškolní děti nás přenese na královský hrad v Duhovém království a bude výletem do světa pohádek, čar a kouzel, vznešených mravů a urozených dam a pánů.

Opět jsme pro vás a vaše děti připravili pestrou paletu aktivit, laděnou k celopobytové hře Duhové království. Již tradičně vás čeká zpívání i tancování a chybět nebudou ani dopolední výtvarné dílny. V odpoledních a večerních hodinách vás budou očekávat pohádkové hrátky. Do programu budou zařazeny tradiční i méně tradiční sportovní činnosti, táborák, společný výlet a další.

S sebou si určitě přibalte kostým rytíře, princezny, víly, čaroděje, vodníka, čerta, trpaslíka nebo dalších pohádkových postav. Nezapomeňte penál s pastelkami, nůžkami a lepidlem, pevnou obuv. Vyplatí se i spacák a karimatka, pokud chcete přenocovat v divočině pod širým nebem a pro případ pěkného počasí plavky, které můžete ušpinit.

V Duhovém království jste očekáváni v pondělí 19. července 2021 od 16. hodiny. Zpět do svých domovů se rozjedeme v pátek 23. července po obědě.

Kde:
Ekologické centrum Mladoňov | 49°55'18.6844"N, 17°05'5.7422"E
Mladoňov (20 km z Uničova)

Kdy:
19. (pondělí) – 23. (pátek) července 2021

Cena:
dospělí | 3200 Kč
děti 2 – 15 let | 2500 Kč
děti do 2 let bez nároku na stravu | zdarma
V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, plná penze (domácí kuchyně), pojištění, program, výtvarný a sportovní materiál, diplomy a ceny.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti

Na setkání s vámi v Duhovém království se těší
královna Dita, král Jirka a urozený pán Vykouš