Thumbnail image Připravujeme pro vás podzimní víkendový pobyt pro rodiče a jejich děti s programem zaměřeným na děti ve věku 7 až 10 let, a to v našem oblíbeném areálu v Podhradí.

Celým pobytem vás budou provázet myšlenky evropského humanismu a renesance. V rámci programu vás čeká řada zajímavých i netradičních aktivit. Za všechny jmenujme třeba historickou střelnici a povídání o lucích a kuších, střelecká soutěž „O Zlaté jablko Viléma Tella", lanové aktivity na nízkých lanových překážkách, noční putování za Erasmem Rotterdamským, výtvarná dílna aj. Nudit se s námi určitě nebudete!

Zkrátka nepřijde ani doprovod dětí. I jim je v našem programu vyhrazeno místo, přičemž účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Motto: Záměrně ze sebe dělat blázna – toť nejvyšší moudrost (Erasmus Rotterdamský)

Kde: Areál Učebního střediska Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Podhradí u Ledče nad Sázavou
mapa
prezentace areálu

Kdy? 1. – 3. 10. 2010 (pobyt začínáme v pátek večeří v 18:00 hodin a končíme nedělním obědem)

Cena? V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, program, výtvarný materiál. Dopravu na místo konání a zpět si účastníci zajišťují sami.
- dospělí – 900 Kč
- děti 2 – 15 let – 750 Kč
- děti do 2 let bez nároku na stravu zdarma

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře.

Popřípadě můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti.

Akci finančně podpořilo z dotačního programu Podpora kulturních aktivit dětí a mládeže v roce 2010 Město Uničov, z programu Podpora sociálních, zdravotních a humanitárních aktivit, projektů a programů Nadační fond Větrník Olomouc a z programu Podpora vybraných forem práce s neorganizovanými dětmi a mládeží Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.