thumb ostruzna zari 2020Gaudolino podesáté v Ostružné! V krajině okolo Ostružné pobývá skřítek, který se jmenuje Ostružníček. Je to bytost dobrotivá, ale plachá. Ukrývá se v lesích, ale má rád legraci, a tak občas lesním návštěvníkům nepozorovaně provádí drobné poťouchlosti. Ostružníček má rád nebojácné, statečné lidi. Jednou za 10 let se odváží mezi ně a těm, kdo o to stojí, nabídne k překonání několikero zkoušek. Za jejich zvládnutí je pak Ostružníček odmění.

Jsi hbitý a rychlý, obstál bys při zkoušce mrštnosti? Jsi odvážný a statečný a nebál by ses pomoci kamarádovi? Všímáš si přírody okolo sebe a dokážeš odhalit její různá tajemství? Pojeď s námi!

Opět budeme ubytovaní v Ostružné (Penzion Anežka), kde je pro rodiny s dětmi mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, sauna, víceúčelové hřiště, venkovní herní sestava s klouzačkami, houpačka, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové vyžití. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením, které Vám zajistí soukromí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí, a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
18. – 20. září 2020 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1450 Kč
Děti 2 - 15 let | 1200 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. V případě potíží, případně pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti