Thumbnail imageMilé děti, maminky a tatínkové, i v letošním roce se můžete těšit na víkendový pobyt pro rodiny s dětmi v našem oblíbeném Penzionu Anežka v Ostružné. Tentokrát se vydáme na plavbu, kde se potkáme s námořníky i piráty a společně si užijeme velká dobrodružství na cestě za pirátským pokladem.

Naše loď bude zakotvena v Ostružné (Penzion Anežka), kde je pro rodiny s dětmi mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, sauna, víceúčelové hřiště, venkovní herní sestava s klouzačkami, houpačka, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové vyžití. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením, které Vám zajistí soukromí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí, a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
21. – 23. září 2018 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1400 Kč
Děti 2 - 15 let | 1100 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. V případě potíží, případně pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti