Thumbnail imageMáte rádi pohádkové příběhy plné tajemství a dobrodružství? My také, a proto vás zveme k nám do naší pohádkové říše, kde není nic nemožné. Čeká na vás putování z pohádky do pohádky, kde se můžete potkat s vaší oblíbenou princeznou, vílou, čertem nebo vodníkem. Kdoví, která pohádková bytost si s námi přijde zatancovat a zazpívat, vytvořit něco pěkného nebo nám pomůže na naší cestě zdolat všechny překážky, které si pro nás pohádka přichystá.

Víkendový pobyt bude tradičně hostit Penzion Anežka v Ostružné, který nabízí pro rodiny s dětmi mnoho možností ke hře i relaxaci, např. krytý bazén s vířivkou, saunu, víceúčelové hřiště, venkovní herní sestavu s klouzačkami, houpačky, pískoviště a travnatý prostor pro pohybové vyžití. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením, které vám zajistí soukromí.

Program je přizpůsoben daným specifikům převládající skupiny dětí, které na akci dorazí a účast na aktivitách je založena na dobrovolném principu.

Kde:
Penzion Anežka
Ostružná (18 km za Hanušovicemi)
50°11'4.831"N, 17°3'13.800"E

Kdy:
22. – 24. září 2017 (pobyt začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem)

Cena:
Dospělí | 1400 Kč
Děti 2 - 15 let | 1100 Kč
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko | zdarma

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně dopolední a odpolední svačinky), program, pojištění, výtvarný a sportovní materiál, ceny a diplomy pro děti. Dopravu na místo konání a zpět si zajišťují účastníci.

Na akci se můžete přihlásit pomocí online formuláře. V případě potíží, případně pro další informace můžete psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka v plné velikosti