Závazná přihláška - Gaudolino v Mladoňově 2021 aneb Duhové království

Odesláním vyplněného formuláře:

  • závazně přihlašujete sebe (případně další dospělé osoby) a vaše dítě (děti) na akci Gaudolino v Mladoňově 2021 aneb Duhové království, která se bude konat od 19. do 23. července 2021 a která je primárně programově zaměřena na děti 2+ a jejich rodiče (více se o akci můžete dozvědět v článku na webových stránkách organizátora akce).
  • jakmile vaší žádost obdržíme, zašleme vám mail s potvrzením, ve kterém budou mimo jiné uvedeny údaje pro platbu za všechny v žádosti uvedené dospělé osoby a děti.
  • platbu je nutné odeslat tak, aby byla na náš účet připsána do 14 dnů poté, co vám dáme mailem vědět, že se naše akce může (vzhledem k zlepšené epidemiologické situaci) uskutečnit. Předpokládáme, že vám takový mail zašleme v průběhu měsíce května. Bez připsání příslušné částky na náš účet do uvedeného data není možno považovat vaši přihlášku za platnou, v takovém případě je možné postoupit vámi rezervovaná místa dalším zájemcům.

Storno poplatky:

  • jestliže se z akce odhlásíte v době kratší 14 dnů před zahájením akce, storno poplatek činí 50% z účastnického poplatku a je uplatnitelný na každou osobu, která se z akce odhlásí
  • při dřívějším odhlášení nebo při odhlášení ze závažných zdravotních důvodů a předložení lékařského potvrzení činí storno poplatek 300 Kč a je rovněž uplatnitelný na každou osobu, která se z akce odhlásí
Dospělí a děti 16 let a více

Zde zadejte základní identifikační údaje o dospělých osobách, které se akce zúčastní. Cena pro dospělé osoby je 3200 Kč.

Kontaktní informace
Chcete nám něco vzkázat?
Powered by BreezingForms