thumb_oskava_2012_ex_post Mágové bílé a černé věže, copak to bylo za zlé kouzlo, které nás odtrhlo od kouzelných chvílí u našich věží v údolí řeky Oskavy? Copak to bylo za čáry, které nás přenesly z lesů a táborových chatek zpátky do vesnic a měst a zbavily magické síly? Bylo to jediné kouzlo, proti kterému i mocní mágové jako my nic nezmůžeme – ČAS. Věřím, že mnoho z nás by si přálo právě toto kouzlo ovládat - umět zastavit běh času během těch krásných 13 dní a dále moci poznávat se svými kamarády čtyři základní živly světa – zemi, oheň, vzduch a vodu.

My v Gaudolinu ale nejsme jen tak obyčejní mágové, a proto, i když jen na malý moment, ale přece, Vás dokážeme vrátit zpět do doby tábora, kde černá a bílá věž bojovala proti sobě, kde kouzelničtí učňové poznávali 4 základní živly Světa, stávali se postupně mágy, aby mohli opět nastolit na Zemi harmonii a rovnováhu. Ptáte se jak? Neváhejte a nakoukněte do fotogalerie letošního tábora.

Doufám, že jste stejně jako já prožili krásné momenty, za které patří poděkování nejenom Vám dětem, ale taky všem mágům a ostatním pomocníkům, kteří pro Vás tyto nezapomenutelné chvíle po celý rok připravovali: živlu vzduchu – Jirkovi, živlu vody – Sáďovi, živlu ohně – Standovi, mágům bílé věže – Elimíře, Vykyšákovi, Justýnovi, Krišpíně, Merlinovi, Baltazar Blakeovi, Elzevírovi, Zelvíře, mágům černé věže – Esme, Magrátě, Mrakoplaši, Kirké, Hádžifuovi, Makiťukovi, Axe, Solvíně, kuchařkám – Hance, Staše, Marcelce a v neposlední řadě i naší Harmonii – Martině.

Také děkujeme za Vaše milé reakce na tábor, zde vybíráme nějaké na ukázku:
"Toník přijel nadšený, ještě tam chtěl být déle, a pro mě ta výhoda, že můžu být v klidu, že je v dobrých rukách. Prostě děkuji děkuji moc za to vše co všichni v Gaudolinu děláte. Zdraví Mikšíková Marta"
"Náš syn přijel z Vašeho tábora nadšený. Sice celý první den prospal, ale celý druhý den mi vykládal zážitky. Moc děkujeme za vaši práci a určitě s námi počítejte příští rok!"
"Chtěla bych vám říct, že letošní rok byl pro mě ten nejhezčí tábor ze všech, škoda, že jsem musela jet naposledy. Je mi po vás smutno."
"Moje dcera byla letos podruhé na Gaudolinu. Chtěla jsem vám nesmírně poděkovat za to, že jste ji vzali vloni mezi sebe a připravili ji nádherné zážitky. Vrátila se strašně nadšená, šťastná, veselá a spokojená. Tu radost s ní ráda sdílím a chtěla jsem vám i všem ostatním vedoucím aspoň touto cestou vyjádřit můj velký díl a taky obdiv za to všechno, co pro děti děláte."

A nebojte, kouzlo času nás opět za rok spojí dohromady...

Krásné poslední dny prázdnin!
Živel země – Petra Komínková
Hlavní vedoucí tábora