Děkujeme všem za přízeň, která je pro nás jak potěšující, tak motivující. Akce je již zcela obsazena, další přihlášky již nepřijímáme.

Thumbnail imageMilí čarodějové a čarodějky, pojďte si s námi vyčarovat to nejkrásnější 13 denní letní dobrodružství plné čar, kouzel a magie. Opět po roce oprašte svá košťata, kouzelnické hůlky, klobouky a pláště, vězte, že se budou hodit.

Oskavské pláně jsou již dlouho pustošeny nekonečnými válkami mágů, kteří dychtí ovládnout celou krajinu a získat všechno její bohatství. Dokáže příchod nových čarodějů znovu nastolit mír? Zvítězí dohoda, lest nebo hrubá síla? To zatím neví ani ti nejlepší věštci, ale je jasné, že po tomto létě už nic nebude jako dříve.

Kdy: 7. (úterý) – 19. (neděle) srpna 2012
Kde: LT Krystal Oskava (na mapě zde)
Pro koho: 95 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 4700 Kč

Pokud bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi již na táboře byly. Toto přednostní právo bude možno využít do 31. ledna příštího roku.

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Dětský tábor Krystal Oskava - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat:
Závazná přihláška
Všeobecné informace pro rodiče
Táborový řád a denní režim
Storno poplatky
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
Prohlášení o bezinfekčnosti
Jak se dostat do tábora
Co dát dítěti s sebou

Kontakty:
Morava – Petra Komínková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 739 329 920
Praha – Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693