thumb_oskava_2011_afterVážení rodiče, kamarádi a přátelé Gaudolina,

prázdniny se nám již chýlí ke konci a s nimi před týdnem odplula i naše pirátská táborová loď, která nám na 13 dní přivezla plno krásných zážitků a dobrodružství.

Jako každý rok nám tábor uběhl rychleji než kterékoliv jiné dva týdny v roce. Užili jsme si spoustu legrace, vytvořili mnoho nezapomenutelných vzpomínek a krásných přátelství. Byla to nádherná plavba, kterou jsme si naplno užili se vším všudy a na kterou jen tak nezapomeneme – a to jak my staří piráti, tak naši malí pirátští kamarádi, o čemž svědčí vybrané reakce některých z nich:

Dobrý den, Petro, jsem maminka Majdy Drozdové, která byla letos poprvé na Gaudolinu. Chtěla jsem Vám nesmírně poděkovat za to, že jste jí vzali mezi sebe a připravili tak nádherné prázdninové zážitky. Vrátila se strašně nadšená, šťastná, veselá a spokojená. Tu radost s ní ráda sdílím a chtěla jsem Vám i všem ostatním vedoucím aspoň touto cestou vyjádřit můj velký dík a taky obdiv za to všechno, co pro děti děláte.

Dobrý den, již před táborem jsem byla nadšená z Vašeho přístupu k dětem a k tomu, jak perfektně vše připravujete. Když jsem ale viděla s jakým nadšením se mi vrátil syn z vašeho tábora, rozhodla jsem sem, že Vám musím napsat a poděkovat za vše ještě jednou. Kéž by bylo více takových nadšenců jako jste vy. Mnoho úspěchů v další vaší činnosti a stále stejně spokojené děti i rodiče.

Dobrý den, v neděli se nám vrátila dcera z tábora. Na táboře byla poprvé, tak jsem měla obavy, jak to zvládne. Přijela nadšená a plná zážitků. Vše moc chválila i dobré jídlo. Tímto bych Vám všem chtěla moc poděkovat za úžasný program a péči o děti. Budeme se těšit zase na příští rok. S pozdravem Langerovi.

Tímto bych chtěla moc poděkovat všem, kteří nám pomohli vytvořit kouzelnou atmosféru, dobrou náladu, program a vše kolem – všem vedoucím jednotlivých oddílů, Sáďovi našemu zdravotníkovi, Jirkovi, který se nám staral o dostatek všeho, co jsme potřebovali, paním kuchařkám za výtečné jídlo a vždy plné žaludky, paní uklizečce za čistotu, Standovi za nejlepšího kotelníka a pomocníka a neposlední řadě všem ostatním kamarádům a známým, kteří se nebáli přiložit ruku k dílu.

Všechny, kteří jste s námi mohli tyto pěkné dny strávit i vy, které by zajímalo, jak to na našem táboře vypadalo a chtěli byste alespoň přes fotky nasát kouzelnou atmosféru plavby pirátských lodí po širém oceánu, zvu do naší galerie fotek letošního tábora „Pod pirátskou vlajkou".

Tak zase za rok, kamarádi!

Petra alias Sir Maynard
Hlavní vedoucí tábora