thumb protivanov 2024"Nicota zahlcuje naši zemi. Zbývá nám jen jediná naděje, lidé z rovin, kteří se živí lovem bizonů, mají ve svém středu velikého válečníka, jen on sám se může utkat s Nicotou a zachránit nás. On je naše poslední naděje. Říkají mu Atrej..."

Kouzelná říše Fantazie je v nebezpečí. Nicota ji pohlcuje kousek po kousku a před ničím se nezastaví. Císařovna, vládkyně říše Fantazie je v zoufalé situaci a volá všechny odvážné do boje proti temné Nicotě. Koncem července 2024 vstoupí naše výprava pomocí kouzelné knihy do říše Fantazie a vydá se na pomoc vládkyni ze Slonovinové věže. Čeká nás řada nebezpečí a překážek a kdoví, zda se nám podaří říši Fantazie zachránit. Počet míst je omezen, proto neváhej a rezervuj si své místo již dnes.

Těšit se můžete na spoustu her u vody, na louce a v lese, tradičních i netradičních sportovních aktivit, spaní pod širákem, táboráky, lanové aktivity, poznávání přírody, výtvarné dílny a další dobrodružství s novými i starými kamarády.

Kdy | 28. července (neděle) – 9. srpna (pátek) 2024
Kde | Funlandia Protivanov (na mapě zde)
Kdo | 95 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 7600 Kč (zahrnuje ubytování - čtyřlůžkové chatky, stravování pětkrát denně, pitný režim po celý den, dopravu, program, úrazové pojištění, ceny)

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Funlandia Protivanov - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat - budeme postupně doplňovat:
Storno poplatky, Táborový řád a denní režim, Všeobecné informace pro rodiče
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti
Co dát dítěti s sebou
Informace o odjezdu - Uničov
Informace o odjezdu - Protivanov
Závazná přihláška

Pokud bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi na táboře již byly. Toto přednostní právo bude možno využít do 30. listopadu 2023. Zbylá místa budou zaplněna dalšími zájemci dle pořadí, ve kterém se přihlásí.

Kontakty:
hlavní vedoucí: Michal Vočka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 736 153 843
kontakt pro Moravu: Jiří Urbášek, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 732 710 021
kontakt pro Prahu: Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693