Kapacita tábora je již plně vyčerpána, a to včetně míst pro náhradníky. Moc děkujeme za vaši přízeň!

thumb oskava 2021

Po zkáze Atlantidy nastal na zemi chaos. Válka stíhala válku, úrodná krajina se měnila v pustinu a lidé dlouho trpěli. Až mocný meč Askalon tomu učinil přítrž a od té doby panuje v Hyborské říši křehké příměří. Před sto lety totiž uzavřelo devět králů dohodu, že kdokoli z nich by se odvážil porušit mír, zbylých osm použije Askalon, aby ho zastavili. Meč i smlouva byly uloženy v Chrámu míru v Ofiru. Zde hoří věčný oheň a stráží ho devět mužů, z každé země ten nejlepší.

Aquilonie stála mimo svazek devíti. V jejím čele stojí nyní Amalric, muž s nesmírnou touhou po moci, slávě a bohatství. Na obyvatelích vlastního království Amalricovi pranic nezáleží, jeho zrak se upírá k jinému cíli – moc nad všemi a vším, meči Askalonu. Život už nikdy nebude takovým, jakým býval, dny jsou čím dál nevlídnější a nastávají temné noci. Najde se někdo, kdo se dokáže postavit tváří tvář takovému zlu?

Čeká nás třináctidenní dobrodružství na širých pláních, rozpálených pouští, horských hřebenech a v nekonečných lesích. Za dobrodružstvím vyrážíme začátkem srpna 2021, nechť nás síla provází. Počet míst je omezen, proto neváhej a rezervuj si své místo již dnes.

Těšit se můžete na spoustu her u řeky, na louce a v lese, tradičních i netradičních sportovních aktivit, spaní pod širákem, táboráky, lanové aktivity, poznávání přírody, výtvarné dílny, letní kino a další dobrodružství s novými i starými kamarády.

Kdy | 2. (pondělí) – 14. (sobota) srpna 2021
Kde | LT Krystal Oskava (na mapě zde)
Pro koho | 96 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 6000 Kč (zahrnuje ubytování - čtyřlůžkové chatky, stravování pětkrát denně, pitný režim po celý den, dopravu, program, úrazové pojištění, ceny)

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Dětský tábor Krystal Oskava - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat - budeme postupně doplňovat:
Storno poplatky, Táborový řád a denní režim, Všeobecné informace pro rodiče
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti
Co dát dítěti s sebou
Informace o odjezdu - Bohuňovice
Informace o odjezdu - Uničov
Informace o odjezdu - Oskava
Závazná přihláška

V případě, že bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi již na táboře byly, a jejich sourozence. Toto přednostní právo bude možno využít do 19. února 2021. Zbylá místa budou zaplněna dalšími zájemci dle pořadí, ve kterém se přihlásí.

Kontakty:
hlavní vedoucí – Michal Vočka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 736 153 843
kontakt pro Moravu – Jiří Urbášek, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 732 710 021
kontakt pro Prahu – Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693