thumb oskava 2020

Kapacita tábora je již plně vyčerpána, a to včetně míst pro náhradníky. Moc děkujeme za vaši přízeň!

Už jako malé dítě jsem slýchával vyprávění o jeskyni hojnosti. Otec mého otce, mocný náčelník našeho kmene, za chladných nocí ve světle ohně o tomto místě mnohokrát vypravoval. Jeskyně hojnosti byla místem, kde ohně nevyhasínají, kde zásoby masa a dalších plodin nemají konce, kde zem je pokryta kožešinami, kde lze přečkat jakýkoliv mráz.

Nyní jsem já náčelníkem tohoto kmene tvořeného řadou rodů, který každý přispívá ostatním svým uměním (lovci, sběrači, taviči, uctívači, paliči, pěstiči, umělci, léčitelé). Vždy bylo mým cílem zajistit kmeni hojnost, ale dny jsou čím dál nevlídnější a svět se začal pomalu měnit. Tam kde dříve rostly vysoké stromy, jsou nyní jen holé planiny, louky plné potravy a zvěře postupně mizí a zvěř se táhne pryč. Doba vlády sněhu a ledu, před kterou nás ve svých příbězích otec mého otce varoval, se blíží.

Čeká nás třináctidenní dobrodružství na širých pláních a v nekonečných lesích. V místě, kde žije sveřepý kmen mužů a žen vedených náčelníkem Narmerem a šamanem Ledybou, nás čeká řada náročných úkolů v boji o záchranu před přicházejícím mrazem.

Těšit se můžete na spoustu her u řeky, na louce a v lese, tradičních i netradičních sportovních aktivit, spaní pod širákem, táboráky, lanové aktivity, poznávání přírody, výtvarné dílny, letní kino a další dobrodružství s novými i starými kamarády.

Kdy | 3. (pondělí) – 15. (sobota) srpna 2020
Kde | LT Krystal Oskava (na mapě zde)
Pro koho | 96 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 5500 Kč (zahrnuje ubytování - čtyřlůžkové chatky, stravování pětkrát denně, pitný režim po celý den, dopravu, program, úrazové pojištění, ceny)

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Vánoční dárkový poukaz
Dětský tábor Krystal Oskava - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat - budeme postupně doplňovat:
Storno poplatky, Táborový řád a denní režim, Všeobecné informace pro rodiče
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti
Co dát dítěti s sebou
Informace o odjezdu - Praha
Informace o odjezdu - Bohuňovice
Informace o odjezdu - Uničov
Informace o odjezdu - Oskava
Závazná přihláška

V případě, že bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi již na táboře byly, a jejich sourozence dle pořadí, ve kterém se přihlásí. Toto přednostní právo bude možno využít do 10. ledna 2020. Zbylá místa budou zaplněna dalšími zájemci dle pořadí, ve kterém se přihlásí.

Kontakty:
hlavní vedoucí – Michal Vočka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 736 153 843
kontakt pro Moravu – Jiří Urbášek, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 732 710 021
kontakt pro Prahu – Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693

Tábor finančně podpořil Eko-Unimed, s.r.o., Medlov.