thumb oskava 2019

Kapacita tábora je již plně vyčerpána, a to včetně míst pro náhradníky. Moc děkujeme za vaši přízeň!

Faraon je srdcem Egypta, země je jeho tělo a lidé jsou jeho krev. Jednoho dne budeš vládnout Egyptu, můj synu. Tvá armáda se bude valit přes nehostinnou poušť a nepřátelé se budou třást strachy. Davy mužů se budou plahočit spalujícím sluncem a budovat místo tvého věčného odpočinku. Tak jako předtím můj otec a nyní tvůj otec. Protože on byl Egypt, já jsem Egypt a ty budeš Egypt.

Tato slova mi otec opakoval často, jeho pouť tímto světem byla již před dlouhou dobou skončena, a proto jsem nyní já, Ramesse, Egypt. Kéž by tu otec byl, neb říši nyní sužuje letité zlo – zlo, jež nese jméno Sutech a šíří chaos a neřád – zlo, jež má jediný cíl a tím je zničení Egypta, zničení mě – zlo, jež musí být poraženo a zcela vykořeněno. Ale lze to vůbec?

Čeká nás neúprosné slunce, životodárný i nebezpečný Nil, vrtkaví a nepředvídatelní bohové, nekonečná poušť, budování monumentů, cesta do podsvětí a mnohá další dobrodružství. Mohu vám slíbit jen pot a slzy, přesto se těším na třináctidenní dobrodružství pod spalujícím egyptským sluncem. Vyrážíme již brzy – srpen 2019.

Těšit se můžete na spoustu her u řeky, na louce a v lese, tradičních i netradičních sportovních aktivit, spaní pod širákem, táboráky, lanové aktivity, poznávání přírody, výtvarné dílny, letní kino a další dobrodružství s novými i starými kamarády.

Kdy | 4. (neděle) – 16. (pátek) srpna 2019
Kde | LT Krystal Oskava (na mapě zde)
Pro koho | 96 dětí ve věku 6 – 15 let

Cena: 5300 Kč (zahrnuje ubytování - čtyřlůžkové chatky, stravování pětkrát denně, pitný režim po celý den, dopravu, program, úrazové pojištění, ceny)

Důležité informace:
Webová přihláška
Informační leták
Dětský tábor Krystal Oskava - stránky areálu

Formuláře a dokumenty, které byste mohli potřebovat - budeme postupně doplňovat:
Storno poplatky, Táborový řád a denní režim, Všeobecné informace pro rodiče
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti
Co dát dítěti s sebou
Informace o odjezdu - Praha
Informace o odjezdu - Bohuňovice
Informace o odjezdu - Uničov
Informace o odjezdu - Oskava
Závazná přihláška

V případě, že bude počet zájemců o tábor převyšovat maximální počet dětí, které můžeme s sebou vzít, upřednostníme děti, které s námi již na táboře byly, a jejich sourozence dle pořadí, ve kterém se přihlásí. Toto přednostní právo bude možno využít do 10. ledna 2019. Zbylá místa budou zaplněna dalšími zájemci dle pořadí, ve kterém se přihlásí.

Kontakty:
hlavní vedoucí – Michal Vočka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 736 153 843
kontakt pro Moravu – Jiří Urbášek, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 732 710 021
kontakt pro Prahu – Milan Sadil, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 602 241 693