Thumbnail image Velikonoční florbalový turnaj, Čarodějnice na PJZŠ na Praze 4, Uničovská muzejní noc, Gaudolino v Jelšavě, Kozky se 4.A PJZŠ na Praze 4, Zažít nudu... vadí!!!, Tábor v Herolticích u Tišnova, Dny evropského dědictví, Gaudolino v Podhradí, Vánoční florbalový turnaj, Předvánoční výtvarné odpoledne. Tak to jsou naše nejvýznamnější akce v loňském roce.

Zúčastnili jste se některé z nich? Nebo bylo na našem táboře vaše dítě? Nepodíleli jste se na pořádaní nějaké akce společně s námi? Ale také jste mohli být těmi, kteří naše aktivity nějakým způsobem podpořili, popř. by chtěli podpořit někdy v budoucnu. Nebo také můžete být příznivci atraktivního a moderního grafického stylu Michala Vočky nebo líbivé a čtivé češtiny Davida Němečka. Jestliže patříte do některé z výše zmíněných skupin, popřípadě jste na tuto stránku zabloudili jen náhodou, ale zamlouvá se vám to, co je zde prezentováno, pak by vás mohla zajímat i naše Výroční zpráva za rok 2008.

Pokud ano, pak naši Výroční zprávu za rok 2008 lze stáhnout zde (formát .pdf, vyšší kvalita, 40,80MB) nebo zde (formát .pdf, nižší kvalita, 7,32MB).

Pěkné čtení za celé Občanské sdružení Gaudolino přeje,