thumb_unicov_s_kasparkem_za_bytostmi_z_hradu_i_podhradiKdo přebýval na hradech a v podhradí? Jak si žily princezny a princové? A co děti služek, přadlen, kuchařek a krejčových? Během tohoto víkendu poznáme různá zákoutí hradu i podhradí, poznáme život princů a princezen a nakoukneme do života dětí, které nežily ve zlatě a stříbře, ale které běhaly bosky po loukách a lesích, pletly věnce a vyřezávaly píšťalky z vrbového proutí. Přijďte si s námi zahrát, zatancovat, zazpívat, vyrobit loutky, masky, atd. Večer bude zakončen videoprojekcí. Ráno nás čeká rozcvička a krátké představení pro rodiče.

Kdy | 6. dubna 2013 od 15:00 hodin (sobota odpoledne) - 7. dubna 2013 do 8:00 (neděle ráno)
V neděli 7. dubna si přijďte děti vyzvednout v 8:00 hodin. Přijďte, prosím, včas, připravíme pro Vás s dětmi krátké představení. V případě, že byste si chtěli dítě vyzvednout již v sobotu večer, je možné se s námi domluvit na začátku akce.
Kde | Muzeum vězeňství v Uničově
Pro koho | děti od 6 do 11 let
Vstupné | 50 Kč
S sebou | přezůvky, oblečení na spaní, kartáček na zuby a zubní pastu, karimatku, spacák, malou svačinku na sobotní odpoledne (pitný režim, sobotní večeře a nedělní snídaně budou zajištěny)

Přihlásit se můžete dvěma způsoby:
- pomocí online formuláře
- přímo na místě na začátku akce
Jelikož je kapacita omezená, je bohužel možné, že již nebude pro Vaši dceru/syna místo, proto prosím se raději přihlaste dopředu pomocí webového formuláře.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefon 739 329 920.

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na Vás!

Akci finančně podpořilo město Uničov a Nadační fond Větrník.