thumb_odpoledne_deskovych_her_2012Jako každoročně, i letos se na Vás těšíme a srdečně Vás zveme na Odpoledne deskových a karetních her. Odpoledne určené malým i velkým hráčů se koná v budově Muzea vězeňství v Uničově 10. listopadu 2012 v době od 14:00 do 20:00. Přijďte si s kamarády zahrát.

Připraveny jsou hry pro nejmenší (předškoláky) - Indiáni na lovu, Plác, Žabí závody, Včelka a med, Hlemýždím tempem, Tolospi, Pikária, Červená karkulka, Cink junior, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Loupežníci, Z pohádky do pohádky. Ale také hry pro starší - 6 bere!, Al cabohne, Blafuj, Bobří banda, Hej, to je moje ryba!, Chramst!, Jungle jam, Ligreto, Mama mia, Myši v čokoládě, Piráti, Squeeky, Střelené kachny, Super farmář a Švábí salát. Dále pro Vás budou připraveny velké hry Tikal, Poštovní kurýr, Pilíře země, Carcassone, Théby, Mágové z hexanu, Příšerky z podzemí, Vládci podzemí a Lovci noci.

Letos se Vám navíc poprvé představí i retro hry, hry z let 1953 - 1989, z dob mládí Vašich prarodičů, rodičů či Vás samotných. Přijďte si zavzpomínat a znovu se utkat ve starých známých hrách jako jsou Automobilista ve městě, Bitva na moři, Dědeček automobil vítězí, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Hledáme houby, Hlemýždím tempem, Hrou dobrým motoristou, Chyťte opičku, Kamionem po Evropě, Kopaná, Království divočiny, Loupežníci, Oceánem hvězd, Paralelní slalom, Pestrý šašek, Pospíchej pomalu, Rallye, Rallye Paříž-Dakar, Rybaření, Stopař, Veselé putování Spejbla a Hurvínka a Zajíc a ježek.

Kdy | 10. listopad 2012 od 14 do 20 hodin
Kde | Muzeum vězeňství Uničov

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na Vás!