thumb_unicov_tancovani_s_kasparkem_2012Pojďte se spolu s námi přenést do říše pohádek a pomoci nám zachránit pohádkové postavy, které potkal zlý osud. Čeká nás spousta zábavy jako je tancování, zpívání, hraní na různé hudební nástroje, divadlo, výroba loutek a další. Večer bude zakončen předčítáním pohádek a následným přespáním v Muzeu vězeňství. Ráno nás čeká rozcvička, kterou povedou pohádkové bytosti. Poté se dozvíte, zda se vám povedlo zachránit pohádkovou říši a zda budete moci být odměněni malým dárečkem.

Kdy | 21. dubna 2012 od 15:00 hodin (sobota odpoledne) - 22. dubna 2012 do 8:00 (neděle ráno)
V neděli 22. dubna 2012 si můžete přijít svoje děti vyzvednout mezi 8:00 hod. až 8:30 hod. V případě, že byste si chtěli děti odvést již v sobotu večer, není problém se s námi domluvit na začátku akce.
Kde | Muzeum vězeňství v Uničově
Pro koho | děti od 6 do 11 let
Vstupné | 50 Kč
S sebou | přezůvky, oblečení na spaní, kartáček na zuby a zubní pastu, karimatku, spacák, malou svačinku na sobotní odpoledne (pitný režim, sobotní večeře a nedělní snídaně budou zajištěny)

Přihlásit se můžete dvěma způsoby:
- pomocí online formuláře
- přímo na místě na začátku akce
Jelikož je kapacita omezená, je bohužel možné, že již nebude pro Vaši dceru/syna místo, proto prosím se raději přihlaste dopředu pomocí webového formuláře.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefon 739 329 920.

Pozvánka v plné velikosti

Těšíme se na Vás!

Akci finančně podpořilo město Uničov.